Pasfoto - Rudy Demeester
Wijk Talenten
Wielrennen
Rudy De Meestere - Korenbloemstraat - nr 32
Prestaties van 1978 tot 1980:

Prestaties Nieuwelingen 1978:


->  Top Tien:     
->
  Top Vijftien: 
->
  Top twintig:  

Prestaties Juniores 1979:

->
  Top Vijf:         
->
  Top Tien:        
->
  Top Vijftien: 
->
  Top twintig:  

Prestaties Juniores 1980:

->
  Top Vijf:         
->
  Top Tien:       
->
  Top Vijftien: 
->
  Top twintig:  
->  11 / 11 / 2003:  è  SVS open schoolkampioenschap   - 3de plaats  (plus 40 jarigen)
Beste tijden

->
  42 km    Kust Marathon     30/09/2006    2 u 52' 30"
Rudi De Meester - Wielrennen - nr 02
Rumbeke
juniores
15/07/1979:
Rudi De Meester - Wielrennen - nr 01
1978
Nieuweling
01/04/1978
Herseaux Moucron:
Rudi De Meester - Wielrennen - nr 03
- 7de plaats
Nieuweling
januari 1978:
1979




-> 13
-> 26
-> 33



-> 2
-> 6
-> 24
-> 37



-> 1
-> 11
-> 24
-> 35
Prestaties vanaf 1998:

1998:
->
  Winter Duatlon  Torhout
          Belgisch kampioenschap
          - 37ste plaats
->
  Flanders Cup 1998
          eindstand
          - 10de plaats
Rudi De Meester - Wielrennen - nr 04
->  De Kustmarathon
          35ste plaats  -   in 2 u 52' 30"
->
2007:

->
  Brigandsloop - 35ste op 330
->
  Lakosta - 22ste op 214
->
  Dwars door de Mandel - 23ste op 400
->
  St-Jozefcorrida Torhout - 92ste op 737
->
  Drie provinciŽn jogging Kluisbergen - 13de op 223
->
  Dwars door de zilten - 20ste op 457
->
  Memorial Rudy Bekaert - 10de op 112
->
  21 juli loop Roeselare - 9de op 101
Rudy Demeester - 1999 03 14 - Halve marathon - Torhout
Rudy Demeester - 2002 - Promo duatlon - Hooglede
Rudy Demeester - 1997 - zeewind 1
Rudy Demeester - 1997 - zeewind 3
Rudy Demeester - 1997 - zeewind 4
->  Recreatieve Duatlon Hooglede:
          - 2de plaats
->
  Winter Duatlon  Oeselgem
          Belgisch kampioenschap
          - 26ste plaats
          (- 4de plaats in categorie veteranen)
->
Nieuwe Duatlon- en Triatlonvereniging van start op 16/07/1999 Er waait een nieuwe Zeewind
Rudy Demeester - Wielrennen - 2003 11 14 - nr1
Rudy Demeester - Wielrennen - 2003 11 14 - nr2
Rudy Demeester - Wielrennen - 2003 11 14 - nr3
Rudi De Meester - Stratenloop 2007 - nr 01
Rudi De Meester - Stratenloop 2007 - nr 02
->  29/3 - Brigandsloop Ingelmunster  34e op 270 dln - 11de plaats cat + 40 jaar
->  19/4  Lakosta Staden halve marathon 29e op 278 dln - 9de plaats cat + 40 jaar
->  25/4  Dwars over de mandel Roeselare 30e op 467 dln - 7de plaats cat + 40 jaar
->  16/5  St-Rembertcorrida Torhout 98e op 843 dln - 15de plaats + 40 jaar
->  28/5 Dwars door de Zilten Roeselare 22e op 444 dln - 13de plaats + 40 jaar
->  7/6 Memorial Rudy Bekaert Rollegem-Kapelle 12de op 115 - 4de plaats + 45 jaar
->  20/6 Nacht van Vlaanderen Torhout 10 km  45e op 1719 dln - 8e plaats + 40 jaar
->  27/6 Stratenloop Ruddervoorde 15de op 129dln - 10de plaats + 40 jaar
->  1/8 Tasscheloop Ardooie 32e op 117 dln - 6de plaats + 40 jaar
->  14/8 Strandloop Heist 20e op 488 dln - 6de plaats + 40 jaar
->  13/9 Dwars door Lichtervelde 23e op 240 dln- 7de plaats +  40 jaar
->  20/9 Vision 21 run Roeselare  8e op 55 dln - 3de plaats + 40 jaar
->  30/11 Westlaanrun 24e op 210 dln - 4de plaats + 45 jaar
->  28/12 San Silvestercorrida St-Eloois-Winkel  36e op 438 dln - 9de plaats cat + 40 jaar
Prestaties van 1978 tot 1980:
Prestaties van 1998:
Prestaties van 2002:
Prestaties van 2003:
->  Winter Duatlon  Waregem:  Belgisch kampioenschap
          - 34ste plaats
Prestaties van 2004:
Prestaties van 2005:
Prestaties van 2008:
- Wielrennen - - Duatlon - - Duatlon - - Lopen -
->  Eindstand Houtlandcriterium veteranen categorie 1
   - 8ste plaats
- Duatlon - - Lopen -
->  Eindstand Houtlandcriterium veteranen categorie 1
   - 11de plaats
Beste tijden

->
  10 km    Torhout                25/04/2003         35' 21"
->
  21 km    Lakosta                24/05/2003    1 u 17' 09"
->  Nacht van Vlaanderen Torhout - Belgisch kampioenschap
          - 42ste plaats  -   in 2 u 55' 22"
- Marathon - - Mountainbike - - Lopen -
->  Eindstand criterium - Mandel-Leie-Schelde - veteranen categorie 1
          2de plaats

->  Eindstand veldloop criterium vrije sporter
           7de plaats
- Marathon -
->  Nacht van Vlaanderen Torhout
          17de plaats  -   in 2 u 53' 35"
->  Eindstand criterium - Mandel-Leie-Schelde - veteranen categorie 1
          4de plaats

->  30 km duurloop - Dwars door Izegem
          3de plaats
- Lopen -
Prestaties van 2006:
->  30 km duurloop - Dwars door Izegem
          2de plaats
- Lopen -
Prestaties van 2007:
- Lopen - - Marathon -
->  Nacht van Vlaanderen Torhout - West-Vlaams kampioenschap
          22ste plaats op 330 -   in 2 u 58' 43"
->  Nacht van Vlaanderen Torhout
          11de plaats  -   in 2 u 59' 40"
- Marathon - - Marathon - - Lopen - - Veldlopen -
->  04/10 Wielrennen Kampioenschap van Belgie KBC-personeel 
          11de algemeen - 6 de plaats categorie + 40 jaar
- Wielrennen -
->  Veldloopcriterium Vrije Sporters  : 10 de plaats in eindstand cat + 40 jaar
- Duatlon -
->  22/11 Winterduatlon Geluwe :
          16de plaats op 85 dln -  5de plaats cat + 40 jaar
->  Tasscheloop - 18de op 120
->
  Strandloop Heist - 14ste op 400
->
  Dwars door Lichtervelde - 23ste op 370
->
  Dynamicarun Meulebeke - 19de op 124 deelnemers (6e veteraan +40)
->
  Vision 21 run Roeselare - 8ste op 66 deelnemers (4e veteraan +40)
Prestaties van 2009:
- stratenloop -
->  28/3  Brigandsloop Ingelmunster   24e op 235  (12de veteraan A)
->  24/4  Dwars over de Mandel Roeselare 17de op 501 (9e veteraan A)
->  15/5 Sint-Rembert Corrida Torhout  71e op 850 (20e vet A)
->  27/5 Dwars door de Zilten Roeselare 24e op 428 (6de vet A)
->  6/6  Memorial Rudy Bekaert Rollegem-Kapelle  21e op 106 (7de vet A)
->  13/6 Dwars door Beveren 4de op 130 (3de vet A)  
->  26/6 Dwars door Sint-Pieter Kuurne 20ste 84 (6de vet A)
->  21/7 21juli loop Roeselare  17de op 108 (9de vet A)
->  24/7 Bosmolens Izegem 15de op 98
->  31/7 Tassche loop Ardooie 18de op 130 (7de vet A)
->  7/8  Strandloop Heist 16de op 504
->  4/9  Hulste Tivoliloop 13de op 64
->
  29/11 Westlaanrun Roeselare 21e op 202 (8e vet A)
- veldloop -
->  31/10 Jongerencross Waregem 13de op 55 bij de categorie veteranen 1
- winterduatlon -
-> 21/11 Geluwe  34ste op 128 (9de vet A)
Prestaties van 2010:
- stratenloop -
->  27/3 Brigandsloop Ingelmunster  42ste op 245
->  23/4 Sint-Rembertcorrida Torhout  56ste op 479
->  7/5 Dwars over de Mandel Roeselare 42ste op 600
->  26/5 Dwars door de Zilten Roeselare 37ste op 433
->  11/6 Oud Gemeentehuisloop Hulste 18de op 87
->  26/6 Saladekermisloop Egem 21ste op 99  
->  21/7 21juli stratenloop Roeselare 24ste op 161
->  23/7 Bosmolensstratenloop Izegem 11de  op 99
->  30/7 Tasscheloop Ardooie 20ste op 112
->  4/9 Dwars door Koolskamp 20ste op 129
->  7/ 11 Veldloop Jongerencross Waregem 12de op 85
->
  26/12 Silvestercross Sint-Eloois-Winkel korte cross  16de op 245
- Wielrennen -
->  2/10 Wielerkampioenschap KBC in Hooglede  13de op 36
 
Hoofdpagina
De Korenbloemstraat Roeselare
De Korenbloemstraat Roeselare
De Korenbloemstraat Roeselare
Talenten in de wijk
Prestaties van 2011:
- stratenloop -
Hallo,

Ik liep dit jaar wat minder stratenlopen  wegens wat kwetsuren en gebrek aan tijd maar hier toch nog mijn uitslagen:

->  19/3 Kasseiloop Eernegem 53ste op 299 lopers (10de veteraan cat B)
->  16/4 Lakosta Staden halve marathon  58ste op 256 lopers in 1u 26í 37íí
->  29/4 St-Rembert corrida Torhout 57ste op 297 lopers
->  6/5 Dwars over de mandel Roeselare 26ste op 739 lopers (6de veteraan 1)
->  10/6 Zesheuvelenloop Kruiseke 18de op 97 lopers
->  23/6 Dwars door St-Pieter Kuurne 25ste op 93 lopers (10de categorie +45)
->  3/9 Dwars door Koolskamp 12de op 98 (5de master)
->  6/11 Jongerencross Waregem 15de op 85
->  27/11  Westlaanrun Roeselare 27ste op189  
->
26/12 Korte cross San Silvestercorrida Sint-Elooiswinkel 27ste op 390 lopers (2de master)
Prestaties van 2012:
- stratenloop -
Hallo,

Dit jaar heb ik toch wat tijd gevonden voor een 15tal wedstrijden.

->  12/2  Parkloop Dadizele                                 6de/48
->  31/3 Brigandsloop Ingelmunster              40ste/263  (6de  +50j)
->  20/4 St-Rembertcorrida Torhout             38ste/238  (1ste  +50j)
->  4/5   Dwars over de Mandel Roeselare 37ste/668 (3de +50j)
->  30/5 Dwars door de  Zilten   Roeselare  23ste /369 (5de +50j)
->  22/6 Stratenloop Ruddervoorde              20ste/87  (2de +50 j)
->  3/8  Tasscheloop Ardooie                            43ste/137 (10de + 50j)
->  6/10 RTOM veldloop Menen                      4de/28
->  21/10Veldloop Ingemunster AVI              4de/28
->  28/10 Dapalocross Moorslede                    5de/21
->  4/11 Jongerencross Waregem                  4de/26
->  11/11 ABM veldloop Marke                       4de/22
->  25/11 Westlaanrun Roeselare                   26ste/250 (2de +50j)
->  26/12 Kerstcorrida Tielt                                75ste/758  (5de + 5oj)
->  30/12 Silvestercorrida SEW korte cross  18de/448  (1ste + 50j)
Talenten in de wijk